Przejdź do treści

Strony internetowe

W ramach naszej działalności tworzymy proste strony internetowe z wykorzystaniem CMS WordPress dla małych i średnich przedsiębiorców, za pomocą których mogą wypromować swoją działalność i pozyskać nowych klientów.

strona www na WordPressie

Strona internetowa dla Twojej firmy

Strona "wizytówka"

Za jej pomocą mamy możliwość:
– przedstawienia tego, czym się zajmujemy,
– prezentacji naszego zespołu oraz
– ujawnienia rekomendacji.

Strona one page

Jest dobrym narzędziem do prezentacji przedmiotu działalności firm działających na rynku lokalnym, a także służy do łatwiejszego pozyskania kontaktu z potencjalnym klientem.

Landing page

Jest obecnie najczęściej wykorzystywaną przez przedsiębiorców formą strony, do usprawnienia procesu sprzedażowego lub pozyskiwania nowych kontaktów.

Prowadząc działalność gospodarczą wiem jak istotnym elementem jest posiadanie szybkiej, responsywnej i czytelnej strony internetowej.

Swoją usługę kieruję – w szczególności – do nowych przedsiębiorców oraz małych i średnich przedsiębiorstw, aby na początku swojej biznesowej drogi nie pozostały całkowicie anonimowe i mogły wykorzystywać cały potencjał swojej obecności w Internecie.

szukasz osoby, która stworzy Twoją nową stronę internetową?
Skontaktuj się ze mną

Lubię nowe wyzwania. Z chęcią porozmawiam o celach Twoich oraz Twojego przedsiębiorstwa, doradzę i zajmę się promowaniem firmy w Internecie.

W celu nawiązania kontaktu, napisz do mnie lub zadzwoń.

biuro.socialmonks@gmail.com
Razem dotrzemy do celu