Przejdź do treści

Social Media

Wiem jak istotną rolą w prowadzeniu przedsiębiorstwa jest jego obecność w social mediach. W celu promowania firm w mediach społecznościowych planuję i prowadzę kampanie reklamowe między innymi na Facebooku, Instagramie oraz Pintereście. 

prowadzenie sm

Prowadzenie kont w social mediach

Prowadzenie kont na Facebooku

Prowadzenie kont na Instagramie

Prowadzenie kont na Linkedin

W ramach działalności świadczę kompleksową obsługę kont firmowych w mediach społecznościowych. Z przyjemnością zajmę się kreowaniem wizerunku Twojego przedsiębiorstwa w wybranych kanałach social media. 

Nasza współpraca może polegać na dokonywaniu wszelkich czynności związanych z obecnością firmy w social mediach, prowadzeniu samego konta reklamowego, lub dokonywaniu działań mających na celu zwiększenie zasięgu organicznego.

promocja sm

Reklama w social mediach

Płatne kampanie reklamowe

Prowadząc MA26.Pl wiem jak ważna jest reklama w social mediach. Niejednokrotnie przekonałem się sam – a także moi Klienci – o tym, jak dobrą decyzją było zainwestowanie środków finansowych w kampanie na Facebooku, Instagramie oraz Pintreście.

Płatna reklama w social mediach, może uzyskać dla Ciebie większą ilość obserwujących, zwiększyć świadomość występowania marki, a także – na czym zależy nam najbardziej – poprawić skalę pozyskiwanych kontaktów i sprzedaży.

“Bardzo dobra współpraca. Wspólnie z Maksem i MA26.PL zaplanowaliśmy i przygotowaliśmy kampanię reklamową mającą za zadanie pozyskanie nowych klientów, co poprzednio – ze względu na sezonowość mojego biznesu – stanowiło dla mnie problem.” 

dowiedz się więcej
Skontaktuj się ze mną

Lubię nowe wyzwania. Z chęcią porozmawiam o celach Twoich oraz Twojego przedsiębiorstwa, doradzę i zajmę się promowaniem firmy w Internecie.

W celu nawiązania kontaktu, napisz do mnie lub zadzwoń.

biuro.socialmonks@gmail.com
Razem dotrzemy do celu